1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

ramki Berker B.7

Ramki z serii B.7 to wiele rodzajów materiałów. W kategorii ramki B.7 oferujemy matowe ramki z tworzywa w kolorze białym, antracytowym i aluminium. Ramki B.7 aluminium, czyli ramki z naturalnego aluminium. Podobnie jak w serii B.3, w ramkach B.7 aluminium możemy wybierać kolor pierścienia znajdującego się obok elementu centralnego. Dostępne kolory pierścieni to biały i czarny. Identyczną sytuację mamy z ramkami w Berker B.7 stal szlachetna. Ramki są wykonane ze stopu stali szlachetnej w naturalnym kolorze, a do wyboru mamy kolory pierścieni: biały i czarny. Najbardziej ekskluzywne ramki znajdziemy w kategorii B.7 szkło. Ramki szklane w kolorze białym, antracytowym i aluminium będą ozdoba każdego wnętrza.

Berker B.7 RAMKA 5-KROTNA

Berker B.7 RAMKA 5-KROTNA

Producent: Berker
Cena: 217,65 zł
zobacz więcej
Berker B.7 RAMKA POCZWÓRNA

Berker B.7 RAMKA POCZWÓRNA

Producent: Berker
Cena: 143,21 zł
zobacz więcej
Berker B.7 RAMKA PODWÓJNA

Berker B.7 RAMKA PODWÓJNA

Producent: Berker
Cena: 46,77 zł
zobacz więcej
Berker B.7 RAMKA POJEDYNCZA

Berker B.7 RAMKA POJEDYNCZA

Producent: Berker
Cena: 31,15 zł
zobacz więcej
Berker B.7 RAMKA POTRÓJNA

Berker B.7 RAMKA POTRÓJNA

Producent: Berker
Cena: 82,53 zł
zobacz więcej

Ramki Berker B.7 z tworzywa, aluminium, stali i szkła

Ramki z serii Berker B.7 to funkcjonalny design i różnorodność zastosowanych materiałów. Projektując linię ramek B.7, producent zdecydował się postawić na jeszcze większą personalizację niż w przypadku serii B.3. Ramki Berker B.7 to produkty z tworzywa termoplastycznego, aluminium, stali szlachetnej i szkła, które możesz w pełni dopasować do swoich preferencji i aranżacji wnętrza. Ramki B.7 z tworzywa i szkła dostępne są w trzech kolorach: białym, antracytowym i aluminiowym. Z kolei wybierając ramki Berker B.7 z aluminium i stali, możesz samodzielnie zdecydować o kolorze pierścienia wewnętrznego, wybierając jednolitą barwę białą lub kontrastowy antracyt.

Ramki B.7 dopasowane do Twoich potrzeb

W zależności od tego, czy potrzebujesz ramki do jednego łącznika, czy też planujesz estetycznie umieścić kilka gniazd obok siebie, możesz zdecydować się na ramki Berker B.7 pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne lub pięciokrotne. Ramki o dowolnej krotności znajdziesz w każdej kategorii ramek B.7, bez względu na rodzaj wybranego materiału. Ramki z tworzywa, aluminium i szkła nadają się do montażu pionowego i poziomego, a w przypadku ramek B.7 ze stali szlachetnej należy zdecydować się na ramkę pionową lub poziomą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl