1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

ramki Berker B.3

Ramki serii B.3 wykonane są ze stopu aluminium. Ramki w kategorii B.3 aluminium występują w naturalnym kolorze stopu aluminium z pierścieniem białym lub czarnym w okolicy elementu centralnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy dobrać ramkę do koloru elementu centralnego, bądź zastosować rozwiązanie na zasadzie kontrastu, czyli czarny pierścień do białego elementu centralnego. Kolejne kategorie czyli ramki B.3 czarne aluminium, B.3 brązowe aluminium, B.3 czerwone aluminium oraz B.3 złote aluminium to ramki z naturalnego aluminium malowanego na wyżej wymienione kolory. Podobnie jak z ramkami z naturalnego aluminium możemy wybrać kolor pierścienia w około elementu centralnego. 

Ramki Berker B.3 – funkcjonalny design do domu i biura

Seria Berker B.3 wyróżnia się eleganckim designem oraz zastosowaniem najlepszej jakości materiałów. W przypadku ramek B.3 producent postawił na stop aluminium, urozmaicając kolekcję poprzez zastosowanie modnej kolorystyki. Ramki Berker B.3 to coś więcej niż funkcjonalny osprzęt – to także designerski dodatek, który można harmonijnie dopasować do aranżacji wnętrza domowego lub biurowego.

Aluminiowe ramki B.3 w pięciu kolorach

Wszystkie ramki B.3 wykonane są z aluminium i dostępne w pięciu kolorach: naturalnym aluminium, czarnym aluminium, brązowym aluminium, czerwonym aluminium i złotym aluminium. Dodatkową zaletą ramek z serii B.3 jest możliwość wyboru koloru wewnętrznego pierścienia występującego w barwie białej lub antracytowej. Takie rozwiązanie pozwala zaopatrzyć się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne akcesoria Berker B.3.

Nie tylko pojedyncze ramki B.3

W naszym sklepie internetowym znajdziesz pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne i pięciokrotne ramki Berker B.3 do montażu w pionie i w poziomie. Kilkukrotne ramki B.3 to nie tylko bardziej ekonomiczna opcja do pomieszczeń, w których znajduje się wiele gniazd, lecz także sposób na stworzenie harmonijnej, eleganckiej i przemyślanej aranżacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl