1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

gniazda telekomunikacyjne - Berker B.3 / B.7

Gniazda telekomunikacyjne Berker B.3 i B.7 doskonale dopasowują się do ekskluzywnych ramek z tej samej serii. Uniwersalne gniazda telefoniczno-komputerowe występują w wersjach pojedynczych i podwójnych oraz w kategoriach: trzeciej, piątej i szóstej. Gniazda telekomunikacyjne Berker B.3 i B.7 produkowane są w wersji z ekranem lub bez. Gniazda, podobnie jak reszta osprzętu, oferowane są w kolorach: białym, antracytowym i aluminium. 

Gniazda telekomunikacyjne Berker B.3 / B.7

Serie Berker B.3 i B.7 łączą w sobie elegancki design i najlepszej jakości materiały. Gniazda telekomunikacyjne Berker B.3 / B.7 dostępne są w trzech uniwersalnych kolorach, które sprawdzą się w aranżacji klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Gniazda białe, antracytowe i aluminiowe można zastosować w domach, biurach i wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność montażu eleganckiego, estetycznego i wytrzymałego osprzętu. Gniazda telekomunikacyjne Berker B.3 / B.7 to zarówno gniazda telefoniczne, jak i komputerowe, które stosuje się w celu podłączenia telefonu stacjonarnego lub modemu komputerowego.

Gniazda telefoniczne i komputerowe Berker B.3 / B.7

W naszej ofercie dostępne są pojedyncze i podwójne gniazda telefoniczne Berker B.3 / B.7. Gniazda podwójne pozwalają na równoczesne podpięcie dwóch urządzeń, dzięki czemu można zredukować ilość przewodów leżących na podłodze, a tym samym zwiększyć funkcjonalność i estetykę wnętrza. Z technicznego punktu widzenia nie ma różnicy między gniazdami pojedynczymi i podwójnymi, a wybór gniazda podwójnego ma znaczenie czysto praktyczne.

Ekranowane i nieekranowane gniazda telekomunikacyjne

Gniazda komputerowe Berker B.3 / B.7 występują w trzech kategoriach: 3, 5e i 6e. Gniazda kategorii 3 to produkty nieekranowane, wyposażone w zaciski śrubowe do podłączania przewodów. Z kolei gniazda kategorii 5e i 6e są produktami ekranowanymi z zaciskami LSA+. Do nieekranowanych kabli wybieramy gniazda nieekranowane, natomiast do kabli ekranowanych gniazda ekranowane, biorąc przy tym pod uwagę zgodność kategorii. Informację o rodzaju kabla można znaleźć na izolacji. Do zadań kabli ekranowanych należy ochrona przed zakłóceniami elektromagnetycznymi i radiowymi.

Gniazda komputerowe / telefoniczne z 2-letnią gwarancją

Na wszystkie gniazda telefoniczne Berker B.3 / B.7 producent udziela 2-letniej gwarancji. W zestawie znajdują się mechanizm i plakietka, a do wybranego gniazda należy dokupić ramkę z tej samej serii. Gniazda komputerowe i telefoniczne to elementy, których nie wymienia się często, dlatego warto wybrać produkty wyróżniające się wysoką jakością, zwłaszcza jeśli decydujesz się na montaż podtynkowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl