500 zł - rabat 1 %  || 1000 zł - rabat 2 %  || 2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

gniazda - Berker Kwadrat

W gniazdach Berker Kwadrat zastosowano cenione przez instalatorów zaciski śrubowe, które umożliwiają łatwą i pewną instalację. Gniazda Berker Kwadrat przystosowane są do napięcia 230V przy obciążalności 16A. Aby zainstalować gniazdo pojedyncze oraz gniazdo pojedyncze z pokrywą, należy zastosować ramkę z serii Berker Kwadrat. Gniazdo podwójne z uziemieniem jest gniazdem kompletnym, to znaczy, że nie wymaga stosowania ramki do montażu. Gniazdo podwójne oraz pojedyncze nie nadaje się do stosowania na zewnątrz. Gniazdo pojedyncze z pokrywą można stosować na zewnątrz pod warunkiem użycia uszczelek z serii Berker Kwadrat. Gniazda występują w kolorach białym, kremowym, antracytowym i aluminium. 

Gniazda Berker Kwadrat do różnych stylizacji

Oferowane przez nas gniazda Berker Kwadrat należą do serii, która cały czas się rozwija, ale wiele aspektów pozostaje bez zmian. Są to wciąż produkty o nowoczesnej stylistyce, ale z drugiej strony charakteryzujące się prostotą wyglądu. Właśnie dlatego cieszą się popularnością. Taka cecha, jak uniwersalizm, jest pożądana przez wielu klientów, a gniazda Berker Kwadrat z pewnością można opisać właśnie tym określeniem. W naszej ofercie posiadamy produkty, które będą odpowiednie zarówno do nowoczesnych domów, jak i klasycznie urządzonych mieszkań oraz budynków komercyjnych lub obiektów użyteczności publicznej. W przypadku tych ostatnich jednym z najważniejszych wymagań jest odporność na czynniki zewnętrzne. Jeśli chodzi o markę Berker, gniazda na pewno charakteryzują się niezawodnością. Kolejną ważną cechą jest łatwość czyszczenia, a wszystko dzięki zastosowanym tworzywom.

Berker Kwadrat na rozmaite potrzeby

W przypadku wyboru gniazdek wpływ na ostateczną decyzją ma wiele czynników, między innymi główne przeznaczenie, stylizacja wnętrza, w którym produkt ma zostać zamontowany, czy walory estetyczne oraz użytkowe. W asortymencie posiadamy gniazda serii Kwadrat pojedyncze, podwójne, w różnych barwach. Do wyboru są między innymi kolory biały, kremowy, antracyt, czerwony lub zielony. Przewody są podłączane za pomocą zacisków śrubowych, co jest łatwym i komfortowym sposobem montażu. W przypadku serii Berker Kwadrat gniazda pojedyncze oferowane na naszej stronie wymagają jeszcze zastosowania ramki, również dostępnej w sklepie. Do trudniejszych, bardziej wymagających warunków, na przykład do pomieszczeń o wysokiej wilgotności lub zagrożonych zachlapaniem warto polecić gniazdko z pokrywą. Dzięki temu elementowi oraz ewentualnie dzięki uszczelce uniknie się niebezpieczeństwa.

Jak gniazdko, to tylko z uziemieniem

Bezpieczeństwo użytkowania osprzętu elektroinstalacyjnego jest niezwykle istotne. Dlatego podczas wyboru gniazdka należy zwrócić uwagę na przykład na uziemienie. W przypadku marki Berker gniazda serii Kwadrat dostępne w naszej ofercie posiadają dwa rodzaju uziemienia. Do wyboru są produkty z bolcem znajdującym się w okolicy otworów. Wadą tego typu rozwiązania jest to, że wtyczkę możemy włożyć tylko w jeden sposób, mianowicie tak, by umieścić w niej bolec. Bardziej uniwersalne są gniazda typu schuko, czyli takie, które po bokach posiadają blaszki odpowiadające za uziemienie. W tym przypadku wtyczkę można podłączyć na dwa sposoby, gdyż istnieje możliwość obrócenia jej o 180 stopni. W przypadku naszego asortymentu w serii gniazd Kwadrat znajdują się także modele z przesłonami torów prądowych, co ma znaczenie na przykład w pokoju dziecka albo w ogóle w sytuacji, kiedy posiada się dzieci. Przesłony uniemożliwiają wsunięcie do otworów jakichkolwiek przedmiotów. Otwory otwierają się w czasie wkładania wtyczki do kontaktu. Dzięki zastosowaniu przesłony drucik czy kredka nie dostaną się do środka, a dziecko uniknie niebezpieczeństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl