1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

gniazda - Berker B.3 / B.7

Berker B.3 i B.7 reprezentuje tylko jeden rodzaj gniazda - gniazdo pojedyncze z uziemieniem. W tej serii nie występują gniazda podwójne ani gniazda pojedyncze z pokrywą. Gniazda z serii Berker B.3 i B.7 nie można stosować w warunkach zwiększonej wilgotności. Seria nie oferuje również uszczelek do gniazd. Gniazdo Berker B.3 / B.7 wymaga zastosowania ramki z tej samej serii. Gniazda zostały wykonane z odpornego na uszkodzenia i zarysowanie duraplastu. W gniazdach zastosowano zaciski śrubowo windowe, które umożliwiają podłączenie przewodów. Gniazda z serii Berker B.3 i B.7 występują w kolorze białym, antracytowym i aluminium.

Gniazda Berker B.3 / B.7 do klasycznych i nowoczesnych wnętrz

Serie Berker B.3 i Berker B.7 wyróżniają się eleganckim designem i zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej gniazda Berker B.3 / B.7 doskonale sprawdzają się nie tylko w klasycznych aranżacjach, lecz także w nowoczesnych wnętrzach mieszkalnych i biurowych. Gniazda Berker B.3 / B.7 są dowodem na to, że gniazdo elektryczne też może być designerskie i godne wyeksponowania. Najwięcej opcji kolorystycznych oferuje gniazdo schuko dostępne w barwie białej, antracytowej, aluminiowej, czerwonej, zielonej i pomarańczowej.

Gniazda Berker B.3 / B.7 – rodzaje

W kolekcji Berker B.3 i B.7 występują gniazda schuko, gniazda z uziemieniem, gniazda z uziemieniem i podświetleniem orientacyjnym LED oraz gniazda z uziemieniem i pokrywą. W gniazdach zastosowano samozaciski lub zaciski śrubowo-windowe, które umożliwiają podłączenie przewodów. Wszystkie gniazda Berker B.3 / B.7 wymagają zastosowania ramek z tej samej serii. W naszym sklepie internetowym znajdziesz pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne i pięciokrotne ramki Berker B.3 i B.7 dostępne w różnych kolorach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl