1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Schneider Merten M

Schneider Merten M

Merten M to najbardziej ekskluzywna seria gniazd i wyłączników produkowanych przez firmę Schneider. Charakteryzuje się różnorodnością kolorów i materiałów wyłączników, gniazd oraz ramek. Elementy centralne serii Schneider Merten M występują w kolorach białym, białym polarnym, kremowym, antracytowym i aluminium. Dostępność rodzajów ramek, które łączą się z elementami centralnymi, jest dużo większa. Ramki Schneider Merten M-Smart produkowane są z tworzywa w kolorze białym, białym polarnym i kremowym. Ramki wykonane z drewna, szkła i metalu oferowane są pod nazwą Schneider Merten M-Elegance. Kolejna kategoria ramek to Schneider Merten M-Plan. W przypadku ramek M-Plan mamy w ofercie pełną paletę kolorów czyli: biały, biały polarny, kremowy, antracyt i aluminium. Ramki w serii osprzętu Schneider Merten M są ramkami uniwersalnymi, co oznacza, że można je montować w pionie i w poziomie.

Osprzęt z serii Schneider Merten M

Schneider Electric to renomowana marka z ponad 180-letnią tradycją, w której skład od 2006 roku wchodzi niemiecka firma Merten, jeden z czołowych przedstawicieli branży elektroinstalacyjnej na świecie. Kolekcja Schneider Merten M to ekskluzywna i niezwykle elegancka seria złożona z różnorodnych elementów w wielu kolorach, takich jak biel, biel polarna, krem, antracyt czy aluminium. Nowoczesna seria Schneider Merten M zachwyca jednak przede wszystkim wyborem ramek uniwersalnych, które można montować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Sprawdź pełną ofertę osprzętu z serii Merten M i dobierz unikalne dodatki do swojego mieszkania lub biura.

Gniazda Schneider Merten M

Wśród tradycyjnych gniazd Schneider znajdują się pojedyncze gniazda z uziemieniem, dostępne także w wersji z pokrywą, która chroni przed wilgocią i pyłem. W kolekcji pojawiają się również gniazda głośnikowe, gniazda RTV i RTV-SAT oraz gniazda telekomunikacyjne – komputerowe (kat. 5E lub 6) i telefoniczne. Wszystkie gniazda przeznaczone są do montażu w ramkach.

Wyłączniki i ściemniacze Schneider Merten M

Szukasz eleganckich wyłączników w kolorze bieli, kremu, antracytu lub aluminium? Sprawdź kolekcję Merten M złożoną z wyłączników pojedynczych, podwójnych, potrójnych, chwilowych, krzyżowych, schodowych i żaluzjowych, które subtelnie ozdobią każde eleganckie wnętrze. Aby zadbać o nastrój w sypialni lub salonie, postaw na ściemniacz do lamp halogenowych i żarowych, który wprowadzi do Twojego mieszkania niezwykle przytulną atmosferę.

Seria Schneider Merten M – szeroki wybór ramek!

Ramki w serii Schneider Merten M dostępne są w trzech wyjątkowych kolekcjach – M-Elegance, M-Plan oraz M-Smart – a każda z nich cechuje się unikalnymi cechami. Ramki M-Elegance to najbardziej rozbudowana oferta ramek Merten M, która wyróżnia się elegancją, głównie ze względu na zastosowane materiały, czyli szkło, metal lub drewno. Każda ramka występuje w kilku wersjach kolorystycznych, co sprawia, że istnieje możliwość idealnego dopasowania elementu do wystroju wnętrza. Również ramki z kolekcji M-Plan i M-Smart występują w kilku kolorach, a każdą ramkę można w pełni dostosować do własnych potrzeb, wybierając model pojedynczy, podwójny, potrójny, poczwórny lub pięciokrotny. Ramki Schneider z serii Merten M to najlepszy wybór dla tych, którzy przywiązują wagę do detali i stawiają na wyszukane dodatki do wnętrz.

Za duży wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz, czego potrzebujesz – pomożemy dobrać najlepszy osprzęt z serii Schneider Merten M do Twojego domu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl