1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Schneider Asfora

Schneider Asfora

Proste, regularne, kwadratowe kształty to znak firmowy produkowanej przez firmę Schneider serii Asfora. Oferowane przez nas produkty z tej serii to element główny razem z ramką pojedynczą. Chcąc montować Asfora gniazdo w ramki wielokrotne (podwójną, potrójną, poczwórną bądź pięciokrotną) należy zdjąć występującą w komplecie ramkę pojedynczą i dokupić ramkę wielokrotną. Sprzedawane przez nas produkty nie są uniwersalne. Schneider Asfora to gniazdka elektryczne występujące w wersji poziomej i pionowej. Seria osprzętu produkowana jest w dwóch kolorach: białym i kremowym.

Schneider to firma, która na rynku europejskim istnieje już od prawie dwustu lat. Przekłada się to na ogrom doświadczenia i znajomości wymogów branży elektronicznej. Owocem wieloletniego dorobku firmy jest seria Asfora, łącząca w sobie wysoką jakość wykonania, nowoczesne rozwiązania oraz stylowy design, wkomponowujący się w pomieszczenia o różnym wystroju. Znajdziemy tu zarówno gniazdka, jak i kontakty oraz regulatory. Wszystkie produkty z tej serii dostępne są w dwóch domyślnych kolorach: białym oraz kremowym. Niedawno dodano do nich także kolorystykę aluminiową, stalową, antracytową oraz brązową.

Gniazdka Asfora

Gniazdka Schneider Asfora to gwarancja prostego montażu i solidnego wykonania. Dzięki galwanizowanej ramce montażowej z nacięciami, pozycjonowanie osprzętu podczas montażu jest niezwykle proste. Zamontowane z tyłu metalowe prowadnice trzymają pazurki w jednym miejscu, zapobiegając ich przesuwaniu się. Zaciski są umieszczone w jednej linii, co pozwala na przycięcie wszystkich przewodów jednocześnie. Do samych zacisków mamy dostęp od przodu, wystarczy jedynie odkręcić płytkę centralną. Nie musimy obawiać się przy tym, że zbyt mocno odkręciliśmy zaciski – wszystkie elementy zostały wykonane tak, aby trzymać się konstrukcji nawet przy kompletnym odkręceniu.

Obudowa gniazdek posiada certyfikat szczelności IP 20, co oznacza, że jest ona odporna na przedostanie się pod nią ciał stałych o średnicy 12,5 mm i większych. Nowością w serii są gniazda o szczelności IP 44 (odporne na wilgoć, zalania i kurz) do ramek wielokrotnych. Samą obudowę wykonano z termoplastycznego tworzywa ABS, odpornego na zarysowania i działanie promieni UV, a także charakteryzującego się estetycznym wyglądem.

Oprócz standardowych gniazdek z uziemieniem, dostępnych też w wersji podwójnej oraz z ochronną przykrywką, znajdziemy tu gniazdka komputerowe RJ-45, gniazda głośnikowe, gniazdka telefoniczne RJ-11, czy też gniazda RTV-SAT/RTV/SAT w wersjach końcowych i przelotowych. Na szczególną uwagę zasługuje tu też obecność gniazdek Schuko.

Kontakty i regulatory Asfora

Aby dopełnić użyteczność osprzętu Asfora, Schneider przygotował też szeroką gamę wyłączników i regulatorów, oferujących nowoczesny design oraz praktyczne rozwiązania. Tak jak w przypadku gniazdek, także i tutaj mamy do czynienia z obudową z tworzywa ABS o szczelności IP 20. W asortymencie serii znajdziemy włączniki światła, wyłączniki chwilowe, a także wyłączniki schodowe i krzyżowe. Nie zabrakło też zaawansowanych urządzeń, takich jak ściemniacze czy regulatory ciepła, które pozwolą nam nie tylko zwiększyć komfort w mieszkaniu, ale też obniżyć ceny płacone za rachunki.

Kontakty Schneider Asfora zostały wyposażone w zaciski bezgwintowe, pozwalające na szybki montaż przewodów, których doprowadzenie ułatwiają stożkowe wejścia. Udogodnieniem podczas instalacji są długie pazurki, utrzymywane w prawidłowej pozycji przez metalowe prowadnice. Galwanizowana ramka montażowa z nacięciami pozwoli nam z kolei na łatwiejsze dopasowanie osprzętu.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór gniazdek, kontaktów, regulatorów oraz ramek z serii Asfora. Oferujemy atrakcyjne ceny, błyskawiczną wysyłkę oraz profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl