500 zł - rabat 1 %  || 1000 zł - rabat 2 %  || 2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Ospel

 

Ospel to od ponad sześćdziesięciu lat czołowy producent osprzętu elektrycznego w Polsce. Wszystkie wyroby posiadają certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo i zgodność z normami. Wysoka jakość oraz nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne zyskują uznanie wśród firm instalatorskich i odbiorców indywidualnych. Firma może się pochwalić certyfikatem ISO 9001. Z szerokiej gamy kolorystycznej i materiałowej wyłączników, gniazd każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz serii modułowych, czyli do montażu w ramki, firma produkuje serie monoblokowe - singlowe. W każdej serii odnajdziecie Państwo kompletne rozwiązania włączając gniazda teleinformatyczne, antenowe i głośnikowe. Wysoka jakość wykonania osprzętu firmy Ospel zapewnia bezpieczeństwo i bezawaryjność działania. Nieczęsto spotykane u innych producentów kolory jak czekoladowy metalik czy srebrny perłowy dodadzą uroku każdemu wnętrzu.

Ospel SONATA ZAŚLEPKA

Ospel SONATA ZAŚLEPKA

Producent: Ospel
Cena: 6,28 zł
zobacz więcej

Już od ponad sześćdziesięciu lat, firma Ospel wciąż utrzymuje się w czołówce polskich przedsiębiorstw, zajmujących się produkcją i opracowywaniem nowego osprzętu użytkowego. Ich produkty montowane są w tysiącach domów oraz placówkach firm, przykuwając uwagę nowoczesnością, nietuzinkowym designem oraz wysoką jakością wykonania. Każde z produkowanych gniazdek, włączników lub wtyczek przechodzi dokładne testy w laboratoriach firmy, oferując bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem. Od roku 2000, producent ten posiada też certyfikat ISO 9001.

Osprzęt Ospel jest znany i uznawany także poza krajem, zaś z produktów tej firmy korzystają też mieszkańcy Niemiec, Wielkiej Brytanii, Rosji, Skandynawii, a nawet Egiptu.

Gniazdka Ospel

Idealnym przykładem tego, w jaki sposób gniazdka Ospel łączą w sobie praktyczność z nowoczesnością, jest seria Akcent. Gniazdka z niej pochodzące wyposażono w przezroczystą przesłonę, która nie tylko nadaje im wygląd osprzętu klasy premium, ale także gwarantuje bezpieczeństwo. Gniazdka z uziemieniem Akcent odznaczają się szczelnością klasy IP 20, chroniącą je przed ciałami stałymi o średnicy 12,5 mm lub większej. Kontakty te wyposażono w gwintowe zaciski, zaś montaż może się odbyć za pomocą pazurków lub wkrętów.

Firma Ospel oferuje też gniazdka specjalistyczne, na przykład gniazdko RTV-SAT z serii Aria. Standardowo znajdziemy tu szczelność IP 20, solidne, gwintowe zaciski oraz możliwość montażu na pazurkach lub wkrętach. Współczynnik tłumienia w nim zastosowany wynosi 1,5 dB. Równie wysoką jakość oferuje nam też gniazdo głośnikowe z tej samej serii. Dostępne w wariancie pojedynczym lub podwójnym, pozwala nam ono na podłączenie przewodów 0,75 mm2. Wysoką efektywność zapewniają tu solidne zaciski do lutowania.

W ofercie Ospel nie zabrakło też gniazdek komputerowych RJ-45. Wykonane z wysokiej jakości elementów metalowych oraz tworzywa sztucznego, pozwalają nam one na montaż za pomocą pazurków lub śrub. Bezpieczeństwo użytkowania potwierdza certyfikat szczelności IP 20. Dodatkowym atutem jest tu beznarzędziowe podłączenie.

Wyłączniki i regulatory Ospel

Gniazdka to nie jedyny typ osprzętu, oferowany przez polskich specjalistów. W asortymencie firmy znajdziemy też nowoczesne regulatory oraz kontakty Ospel, które, podobnie jak gniazdka, cechują się szeroką gamą dostępnych modeli. Każdy z nich łączy bezpieczeństwo instalacji i użytkowania oraz nowoczesność, idącą w parze z wysoką funkcjonalnością. Kolejną cechą jest tu prosty montaż.

Do najchętniej wybieranych osprzętów z tej kategorii należą między innymi regulatory temperatury. Wykonane z solidnego tworzywa odpornego na zarysowania i wilgoć, urządzenia te charakteryzują się wysoką precyzją działania. W bardziej zaawansowanych modelach wykorzystano też sondy podłogowe, zapewniające jeszcze większą skuteczność w monitorowaniu ciepła.

Pośród wyłączników standardowych, producent również zadbał o to, aby klient miał dostęp do szerokiego wyboru. Znajdziemy tu włączniki standardowe, podwójne, oraz podświetlane. Istnieją modele dedykowane dzwonkom do drzwi, jak i oświetleniu wewnątrz pomieszczenia. Najpopularniejszą serią tego osprzętu jest As, którego uniwersalne ramki pozwalają na montaż w pionie i poziomie.

Eksperci z Ospel nie zapomnieli też o tym, jak ważny jest odpowiedni poziom komfortu w naszym salonie. W ofercie firmy znajdziemy zatem eleganckie, nowoczesne regulowane włączniki światła, zwane ściemniaczami. Pozwalają nam one na uniknięcie męczenia oczu podczas późnej pracy przy komputerze lub wstawaniu w środku nocy, gdy opiekujemy się bardzo małym dzieckiem. Dodatkowo polepszają one nastrój w pomieszczeniu, dzięki odpowiedniemu przygaszeniu świateł, a także zmniejszają zużycie prądu. W zestawieniu z rosnącymi cenami za jego zużycie, czyni to ściemniacze niezwykle przydatną i opłacalną formą osprzętu, pozwalając na obniżenie kosztów nawet o dwadzieścia procent.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór produktów tej renomowanej marki, dostępnych po atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz błyskawiczną wysyłkę. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z poniższymi ofertami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl