500 zł - rabat 1 %  || 1000 zł - rabat 2 %  || 2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Ospel Impresja

Ospel Impresja

Ospel Impresja to nowoczesne kształty oraz lekkość stylu. Impresja to system ramkowy. Podobnie jak w serii As ramki są uniwersalne - można je montować w pionie i w poziomie. W odróżnieniu od serii As, Impresja stwarza większe możliwości dopasowania kolorystycznego. Elementy centralne i ramki występują w dwóch podstawowych kolorach: białym i kremowym, ale również w kolorach metalizowanych: srebrnym i tytanowym. 

 

 

Ospel IMPRESJA GNIAZDO SAT

Ospel IMPRESJA GNIAZDO SAT

Producent: Ospel
Cena: 17,23 zł
zobacz więcej

Istotną cechą osprzętu elektronicznego jest nie tylko funkcjonalność, ale też styl, pozwalający na wkomponowanie go w wystrój każdego wnętrza. Specjalnie z myślą o nienagannej estetyce, specjaliści z Ospel opracowali serię Impresja. Stanowi ona połączenie funkcjonalności produktów z serii As z bogatym wyborem kolorów oraz nowoczesnym designem. Opiera się on na wypukłości, zamkniętej w kwadratowej formie. Kształt ten, wraz z odpowiednio dobranym kolorem, idealne dopełni wystrój pomieszczenia, bez względu na obrany przez nas styl. Pośród osprzętu Impresja od Ospel znajdziemy zarówno gniazdka, jak i wyłączniki.

Niestandardowe ramki na każdą okazję

Seria Impresja pozwala nam na dobór ramek do każdego wnętrza. Dostępne są ramki:

Metalowe – najlepsze dla stylu modernistycznego, industrialnego lub monochromatycznego. Utrzymane w kolorze szczotkowanego aluminium, satyny i antracytu.

Szklane – dostępne w kolorze białym, czarnym lub szarym, a także w odcieniu limonki i śliwki. Pasują idealnie do każdego typu wnętrz, ze ścianami o różnych kolorach. Najbardziej uniwersalna opcja.

Gniazdka Ospel Impresja

Seria Impresja oferuje nam szeroki wybór gniazdek, przeznaczonych do pracy z różnym typem urządzeń. Każde z nich charakteryzuje się prostotą montażu, pozwalającą na dobór preferowanej jego metody – możemy wykorzystać zarówno pazurki, jak i wkręty.

Jedną z propozycji są standardowe gniazdka z uziemieniem, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz elementów metalowych. Dostępne w wariancie zarówno pojedynczym, jak i podwójnym, gwarantują one dodatkowo bezpieczeństwo montażu i użytkowania. Potwierdza je certyfikat szczelności IP 20, będący dowodem odporności na ciała stałe o średnicy 12,5 mm i większej. W gniazdkach tych wykorzystane zostały zaciski gwintowe.

Ospel Impresja to także wysokiej klasy gniazdka komputerowe kategorii 5e MMC, wyposażone w złącza IDC. Także i tutaj mamy możliwość wyboru sposobu montażu, wraz z certyfikatem szczelności IP 20. Zamiast zacisków gwintowych uświadczymy tu zaciski bezgwintowe IDC.

W serii Impresja znajdziemy też stylowe gniazda RTV-SAT, gniazda głośnikowe oraz gniazda telefoniczne. Każde z nich zostało wykonane z najwyższą precyzją, aby móc w jak najlepszy sposób połączyć efektywność z nienaganną estetyką.

Włączniki Ospel Impresja

Impresja od Ospel to także włączniki klasy premium, wyposażone w szerokie klawisze ułatwiające obsługę oraz możliwość montażu za pomocą wkrętów lub pazurków. Obowiązkowo oferują też one szczelność IP 20. Aby każdy klient mógł znaleźć tu coś dla siebie, eksperci z Ospel wprowadzili na rynek modele pojedyncze, podwójne oraz potrójne, a także z funkcją podświetlenia LTS.

Oprócz standardowych włączników światła oraz dzwonków do drzwi, seria Impresja oferuje także regulatory temperatury (także z sondami podłogowymi dla jeszcze lepszej kontroli ciepła) oraz ściemniacze, pozwalające na zmniejszenie zużycia prądu, redukując wydatki na energię nawet o 20%.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór ramek, gniazdek i włączników z serii Impresja w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl