2000 zł - rabat 2 % || 3000 zł - rabat 3 % || 4000 zł - rabat 4 %

Kable i przewody

Kable i przewody to niezbędne elementy instalacji elektrycznej w każdym pomieszczeniu. To dzięki nim możesz doprowadzić prąd do wszystkich miejsc poboru mocy w domu i w firmie. Mogą być przenośne lub montowane na stałe. To jakie kable i przewody elektryczne wybierzesz, zależy od Twoich potrzeb.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie kable i przewody oferujemy?

W sklepie igniazdka znajdziesz zarówno płaskie, jak i okrągłe przewody oraz kable elektryczne. Proponowane przez nas produkty różnią się długością oraz właściwościami. Dzięki temu dostosujesz je nie tylko do miejsca montażu, ale także do urządzenia, do którego będą dostarczać prąd. W ofercie znajdziesz najbardziej popularne kable i przewody YDY 3 x 2,5, YDYp 3 x 1,5, a także YDYp 3 x 2,5.

Kable i przewody – wysoka jakość i szerokie zastosowanie

Wszystkie kable i przewody dostępne w naszym sklepie wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Doskonale sprawdzają się nie tylko w domach, ale także w miejscach pracy czy warsztatach – za ich pomocą z powodzeniem podłączysz urządzenia o małym i średnim poborze mocy. Dzięki kablom i przewodom elektrycznym, które oferujemy, z łatwością stworzysz bezpieczną sieć elektrotechniczną.

Zobaczy także dostępne w naszym asortymencie gniazda elektryczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl