2000 zł - rabat 2 % || 3000 zł - rabat 3 % || 4000 zł - rabat 4 %

Gniazda schuko

Wbrew pozorom uziemienie gniazd z charakterystycznym metalowym kołkiem (bolcem) to niejedyny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa. Gniazda schuko to rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność. Występuje głównie w Niemczech, ale spotkać można je również na Węgrzech, w Austrii, Islandii czy Norwegii. Gniazdo natynkowe schuko to typ uziemienia niemieckiego, w którym zamiast bolca występują metalowe blaszki. Umiejscowione są one na górze i dole produktu. Gniazdo schuko ma identyczne parametry elektryczne i funkcjonalność jak popularny model francuski. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie wtyczki są produkowane w standardzie Uni-Schuko. Zanim więc kupisz gniazdo schuko natynkowe upewnij się, że będzie dla Ciebie odpowiednie.

Dlaczego warto wybrać gniazda schuko?

Uziemienie schuko w gniazdkach umożliwia bezpieczne korzystanie z urządzeń elektrycznych. Oferowane przez nas produkty są wielokrotnie testowane podczas produkcji. Dzięki temu cechuje je niezwykła funkcjonalność i wysoka jakość wykonania. Standardowy model posiada dwa otwory na przewody. Gniazdo schuko podwójne dobrze współgra z urządzeniami o obciążeniu prądem do 16 A. Jego zaletą jest to, że pasują do nich standardowe wtyczek z dwoma bolcami oraz wtyczek dualnych (Uni-Schuko).

Gniazda schuko – nasza oferta

W naszej ofercie gniazda elektryczne schuko występują w różnych wariantach. Kupisz u nas produkty z ramką lub bez niej. Gniazdo elektryczne schuko to także zróżnicowana oferta kolorystyczna. W igniazdka.pl znajdziesz produkty: białe, czerwone, czarne, srebrne, aluminiowe, złote, antracytowe i kremowe. Proponujemy także rozwiązanie z klapką, które zabezpiecza gniazdko przed wilgocią i drobnymi zanieczyszczeniami, które mogłyby dostać się do jego środka.

Kupisz u nas gniazdo z uziemieniem schuko od renomowanych i znanych firm z branży elektroinstalacyjnej, takich jak:

  • Berker,
  • Elektro-Plast,
  • Kontakt Simon,
  • Schneider.

Sprawdź także dostępne na naszej stronie gniazdka internetowe!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl