2000 zł - rabat 2 % || 3000 zł - rabat 3 % || 4000 zł - rabat 4 %

Gniazdo podłogowe praktycznym rozwiązaniem

Dostęp do gniazdka elektrycznego czasem bywa utrudniony. Bywają także sytuacje, w których wymagana jest duża liczba kontaktów na stosunkowo niewielkiej powierzchni. Wówczas najlepiej sprawdza się gniazdo podłogowe. To rozwiązanie, które jest wygodne, funkcjonalne, ale także estetyczne. Najczęściej tego typu produkty wykorzystuje się w budynkach komercyjnych lub instytucjach publicznych. Gniazda podłogowe można zobaczyć między innymi w szkołach czy na uczelniach, w biurach, salach konferencyjnych lub halach przemysłowych. Dzięki nim nie ma kłopotu z dostępem do energii elektrycznej i każdy, kto potrzebuje podłączyć do kontaktu laptop, rzutnik, sprzęt nagłaśniający i wiele innych rodzajów sprzętu, zrobi to bez kłopotu.

Dostęp do prądu dzięki gnieździe w podłodze

Przewody leżące na podłodze z pewnością nie są ani estetyczne, ani praktyczne, ani bezpieczne. Właśnie dlatego w miejscach, gdzie wiele osób potrzebuje mieć stały dostęp do prądu, sprawdza się gniazdo podłogowe. To rozwiązanie, które nie zajmuje wiele miejsca, a poza tym łatwo je ukryć. W naszej ofercie mamy kontakty dedykowane do montażu podłogowego oraz puszki, w których umieszcza się gniazda. Warto podkreślić, iż gniazdo podłogowe niekoniecznie musi zostać zamontowane w posadzce. Czasem ta metoda sprawdzi się na przykład w stole. Puszkę z kontaktami łatwo jest ukryć, a sposób otwierania i zamykania sprawia, że nie ma obawy przed niepotrzebnym odsłonięciem pokrywy. Dostępne w naszej ofercie puszki są więc zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne, dzięki czemu komponują się z charakterem danego wnętrza. Warto podkreślić, iż gniazdo podłogowe to dziś praktycznie standard w biurach i budynkach komercyjnych, które stawiają na nowoczesność i wygodę pracowników.

Spory wybór gniazd podłogowych

Naszym klientom oferujemy różne rodzaje gniazd i puszek. W ofercie mamy puszki dwu, cztero, sześcio, a nawet ośmiomodułowe, część z nich w wersji pogłębionej. Głębokość można regulować w zależności od sposobu instalowania. Proponujemy produkty w barwach szarej lub grafitowej. W przypadku gniazd do wyboru są kolory biały, aluminium, czerwień i szary grafit. Puszki podłogowe posiadają otwory, dzięki którym komfortowo można poprowadzić odpowiednie przewody. Są także zabezpieczone przed kurzem i niewielkimi obiektami. Jeśli chodzi o gniazdo podłogowe oferowane w naszym sklepie, to w obudowie można zastosować materiał taki, jak na podłodze. Dzięki temu puszka komponuje się z podłożem. W przypadku gniazd oraz puszek podłogowych istotną cechą jest także bezpieczeństwo ich użytkowania oraz trwałość. W obu tych aspektach oferowane u nas produkty spełniają normy w 100 %.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl