2000 zł - rabat 2 % || 3000 zł - rabat 3 % || 4000 zł - rabat 4 %

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Gniazda głośnikowe pojedyncze – najwyższa jakość dźwięku w Twoim domu

Gniazdo głośnikowe pojedyncze przeznaczone jest do podłączania kolumn głośnikowych do oddalonego źródła sygnału. Ten element jest niezbędny podczas montażu kina domowego i innych sprzętów multimedialnych wyposażonych w głośniki. W naszej ofercie dostępne są pojedyncze gniazda głośnikowe natynkowe i podtynkowe od renomowanych producentów z Polski i Europy.

Pojedyncze gniazdo głośnikowe – podtynkowe czy natynkowe?

Kluczową kwestią, jaką należy rozważyć podczas wyboru pojedynczego gniazda głośnikowego, jest sposób jego montażu. Gniazdo głośnikowe ścienne może być montowane na tynku lub pod tynkiem, a każde z tych rozwiązań wyróżnia się indywidualnymi cechami. Warto w tym miejscu zauważyć, że rodzaj zastosowanego gniazda nie wpływa na jakość dźwięku, a jedynie na estetykę i sposób montażu.

Gniazdo głośnikowe podtynkowe przeznaczone jest do montażu pod tynkiem, co wiele osób uważa za jego największą zaletę. Gniazdo podtynkowe wyróżnia się wysokimi walorami estetycznymi i jest chętnie wybierane do montażu w nowych budynkach. Gniazdo głośnikowe podtynkowe możesz swobodnie zasłonić meblami lub dopasować do aranżacji wnętrza. Warto zauważyć, że ewentualna wymiana gniazda wiąże się z koniecznością kucia w ścianie.

Gniazdo głośnikowe natynkowe jest z kolei bardziej klasyczną opcją, przeznaczoną do bezpośredniego montażu na ścianie. Jego głównymi zaletami są łatwość w montażu, niska cena oraz brak konieczności kucia w ścianach w przypadku ewentualnej wymiany. Gniazdo głośnikowe natynkowe doskonale sprawdzi się w budynkach o cienkich ścianach działowych, w których wpuszczenie instalacji w głąb ściany jest niemożliwe.

Gniazda głośnikowe pojedyncze od cenionych producentów

Montując kino domowe, liczymy na niezwykłe doznania dźwiękowe, porównywalne z seansem na sali kinowej. Warto więc zaopatrzyć się w wysokiej jakości gniazda głośnikowe od renomowanych producentów, które posłużą na wiele lat użytkowania. W naszej kolekcji pojedynczych gniazd głośnikowych znalazły się najlepsze produkty polskich i europejskich marek, takich jak Ospel, KOS, Berker, Schneider i Kontakt-Simon.

Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów każde gniazdo głośnikowe pojedyncze wyróżnia się odpornością na codzienne użytkowanie oraz wysoką estetyką wykonania. Uniwersalna kolorystyka jest gwarancją dopasowania do dowolnej aranżacji, dlatego nasze pojedyncze gniazda głośnikowe znajdują swoje zastosowanie nie tylko w domach, ale także w biurach, restauracjach, szkołach, salach konferencyjnych i wszędzie tam, gdzie przywiązuje się dużą wagę do nagłośnienia i jakości dźwięku.

W naszej ofercie dostępne są również gniazda głośnikowe podwójne i poczwórne. Wybór odpowiedniego gniazda warto dostosować do własnych preferencji, ilości kolumn głośnikowych do podpięcia, możliwości instalacyjnych oraz aranżacji wnętrza.

Za duży wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz, czego potrzebujesz – pomożemy dobrać najlepsze gniazdo głośnikowe pojedyncze do Twojego domu lub firmy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl