2000 zł - rabat 2 % || 3000 zł - rabat 3 % || 4000 zł - rabat 4 %

Gniazda głośnikowe pojedyncze

Gniazda głośnikowe przeznaczone jest do podłączania kolumn głośnikowych do oddalonego źródła sygnału. To niezbędny element wykorzystywany podczas montażu kina domowego i innych sprzętów multimedialnych wyposażonych w głośniki. W naszej ofercie dostępne są gniazda głośnikowe pojedyncze natynkowe i podtynkowe od renomowanych producentów z Polski i Europy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Gniazda głośnikowe – podtynkowe czy natynkowe?

Kluczową kwestią, jaką należy rozważyć podczas wyboru gniazda głośnikowego do wzmacniacza, jest sposób jego montażu. Gniazda głośnikowe ścienne mogą być montowane na tynku lub pod tynkiem, a każde z tych rozwiązań wyróżnia się indywidualnymi cechami. Warto w tym miejscu zauważyć, że rodzaj zastosowanego gniazda nie wpływa na jakość dźwięku, a jedynie na estetykę i sposób montażu.

Gniazdo głośnikowe podtynkowe przeznaczone jest do montażu pod tynkiem, co wiele osób uważa za jego największą zaletę. Wyróżnia się ono wysokimi walorami estetycznymi i jest chętnie wybierane do montażu w nowych budynkach. Gniazda podtynkowe głośnikowe możesz swobodnie zasłonić meblami lub dopasować do aranżacji wnętrza. Warto zauważyć, że ewentualna wymiana gniazda wiąże się z koniecznością kucia w ścianie.

Gniazdo głośnikowe natynkowe jest z kolei bardziej klasyczną opcją, przeznaczoną do bezpośredniego montażu na ścianie. Jego głównymi zaletami są łatwość w montażu, niska cena oraz brak konieczności kucia w ścianach w przypadku ewentualnej wymiany. Gniazdo głośnikowe ścienne natynkowe doskonale sprawdzi się w budynkach o cienkich ścianach działowych, w których wpuszczenie instalacji w głąb ściany jest niemożliwe.

Gniazda głośnikowe pojedyncze od cenionych producentów

Montując kino domowe, liczymy na niezwykłe doznania dźwiękowe, porównywalne z seansem na sali kinowej. Warto więc zaopatrzyć się w wysokiej jakości gniazdo głośnikowe pojedyncze od renomowanego producenta, które posłuży na wiele lat użytkowania. W naszej kolekcji znalazły się najlepsze produkty polskich i europejskich marek, takich jak Ospel, KOS, Berker, Schneider i Kontakt-Simon.

Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów każde gniazdo ścienne głośnikowe wyróżnia się odpornością na codzienne użytkowanie oraz wysoką estetyką wykonania. Uniwersalna kolorystyka jest gwarancją dopasowania do dowolnej aranżacji, dlatego nasze gniazda głośnikowe znajdują swoje zastosowanie nie tylko w domach, ale także w biurach, restauracjach, szkołach, salach konferencyjnych i wszędzie tam, gdzie przywiązuje się dużą wagę do nagłośnienia i jakości dźwięku.

W naszej ofercie dostępne są również gniazda głośnikowe podwójne i poczwórne. Wybór odpowiedniego gniazda warto dostosować do własnych preferencji, ilości kolumn głośnikowych do podpięcia, możliwości instalacyjnych oraz aranżacji wnętrza.

Za duży wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz, czego potrzebujesz – pomożemy dobrać najlepsze gniazdo głośnikowe pojedyncze do Twojego domu lub firmy.

Zobacz także gniazda elektryczne!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl