2000 zł - rabat 2 % || 3000 zł - rabat 3 % || 4000 zł - rabat 4 %

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Gniazda głośnikowe podwójne – jakość od pierwszego dźwięku

Instalacja kina domowego, głośników i wszelkiego rodzaju sprzętu multimedialnego wymaga zastosowania gniazd głośnikowych. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest gniazdo głośnikowe podwójne przeznaczone do montażu natynkowego lub podtynkowego. Gniazda głośnikowe służą do podłączania kolumn głośnikowych do oddalonego źródła sygnału, a prawidłowe rozmieszczenie głośników ma znaczący wpływ na jakość dźwięku.

Gniazdo głośnikowe – natynkowe czy podtynkowe?

Gniazdo głośnikowe ścienne może być natynkowe lub podtynkowe. Warto podkreślić, że wygląd gniazda nie wpływa na jakość dźwięku, dlatego wybierając gniazdo głośnikowe podwójne, należy jedynie rozważyć preferowaną estetykę oraz możliwości instalacyjne.

Gniazdo głośnikowe natynkowe jest łatwiejsze w montażu i nie sprawia większych kłopotów podczas ewentualnej wymiany. Idealne wtedy, gdy zależy nam na niskich kosztach instalacji i pragniemy uniknąć wykuwania w ścianach otworów na gniazda podtynkowe. Gniazda głośnikowe natynkowe sprawdzają się również wszędzie tam, gdzie występują cienkie ściany działowe uniemożliwiające wpuszczenie instalacji w głąb ściany.

Gniazdo głośnikowe podtynkowe uznawane jest za bardziej estetyczne, gdyż nie wystaje ze ściany i może być montowane w niewielkiej odległości od sprzętów i mebli. Gniazda podtynkowe najlepiej sprawdzają się w nowych budynkach, w których dopiero planuje się położenie instalacji. Ewentualna późniejsza wymiana gniazd podtynkowych wiąże się jednak z koniecznością kucia w ścianie.

Pojedyncze, podwójne czy poczwórne?

Oprócz gniazd podwójnych w naszej ofercie dostępne są również gniazda głośnikowe pojedyncze i poczwórne. Wybór zależy od prywatnych preferencji użytkownika, ponieważ zastosowanie dwóch gniazd pojedynczych daje taki sam efekt jak montaż jednego gniazda podwójnego. Jeśli więc chcesz podłączyć dwa głośniki i cenisz wysoką estetykę, postaw na gniazdo głośnikowe podwójne, które zajmie mniej miejsca i będzie harmonijnie komponowało się z aranżacją wnętrza.

Gniazda głośnikowe podwójne od cenionych producentów

Jeśli szukasz gniazda głośnikowego na lata, postaw na produkt od renomowanego producenta. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości gniazda głośnikowe podwójne polskich i europejskich marek: Schneider, Ospel, KOS, Legrand, Kontakt-Simon i Berker. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na wieloletnie użytkowanie. Nasze podwójne gniazda głośnikowe utrzymane są w uniwersalnej kolorystyce, dzięki czemu sprawdzą się we wnętrzach o dowolnej aranżacji. Przeznaczone do montażu w domach, szkołach, restauracjach, biurach, salach konferencyjnych i innych miejscach, w których dobre nagłośnienie jest niezwykle istotną kwestią.

Za duży wybór? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy i powiedz, czego potrzebujesz – pomożemy dobrać najlepsze gniazdo głośnikowe podwójne do zastosowań domowych i biznesowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl