2000 zł - rabat 2 % || 3000 zł - rabat 3 % || 4000 zł - rabat 4 %

Gniazda do internetu

Gniazda internetowe pozwolą Ci podłączyć cały Twój dom do sieci. Dzięki nim rozszerzysz przesył szerokopasmowego Internetu, doprowadzając go do pomieszczeń znacząco oddalonych od modemu. Do gniazda do internetu możesz podłączyć kable dostarczające internet do routerów czy komputerów. Obecnie jest ono używane także w przypadku telewizorów. Wybierając gniazdo TV Internet, możesz korzystać z sieci bez ograniczeń.

Gniazda internetowe a gniazda telefoniczne

Gniazdo internetowe często mylone jest z gniazdem telefonicznym. Są to jednak dwa zupełnie inne produkty, które posiadają odmienne wejścia. Różnice widać także w nazwach. Gniazdo sieciowe to RJ45, a gniazdka telefoniczne to RJ11/RJ12. Nie można więc stosować ich zamiennie.

Wygodne i estetyczne gniazda internetowe

Gniazda internetowe znajdą zastosowanie w domach, w których nie ma bezprzewodowego internetu lub ze względu na dużą ilość pomieszczeń sygnał z głównego rutera nie dociera do każdego pokoju. To niezwykle wygodne rozwiązanie, dzięki któremu wszyscy domownicy zyskają dostęp do sieci. Gniazdo internetowe RJ45 pozwoli Ci także zadbać o walory estetyczne. Dzięki niemu wszystkie kable internetowe są w ścianie – nie będą więc widoczne.

Gniazda internetowe – nasza oferta

W igniazdka oferujemy różne wersje gniazda internetowego. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do wnętrza Twojego domu. Kupić możesz produkty podtynkowe i natynkowe. Te pierwsze są subtelne, ale ich wymiana jest nie tylko trudna, ale i wymaga uszkodzenia fragmentu wykończeń. Natomiast gniazdo internetowe natynkowe jest zazwyczaj bardziej widoczne. Umożliwia jednak prostą wymianę. W naszej ofercie znajdziesz gniazdo internetowe podwójne i pojedyncze, dzięki czemu dopasujesz je do własnych potrzeb i preferencji. Nasz asortyment to produkty od: Ospel, KOS-66 i Legrand.

Zobacz także gniazda elektryczne dostępne w naszej ofercie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl