1000 zł - rabat 2 % ||2000 zł - rabat 3 % || 3000 zł - rabat 4 % || 4000 zł - rabat 5 %

Elektro-Plast seria Berg – kompaktowy i niezawodny osprzęt

Osprzęt elektroinstalacyjny Elektro-Plast z serii Berg jest odpowiedzią na potrzeby największych projektantów z branży nowoczesnych technologii i wykończeń wnętrz. Seria idealnie uzupełnia każdą futurystyczną i industrialną aranżację. Ponadto uwzględnia ona jednocześnie wszystkie potrzebne kwestie dotyczące bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Elektro-Plast Berg zdecydowanie wyróżnia się spośród reszty osprzętu tej marki. Cechuje ją sprawdzona niezawodność, funkcjonalność i przede wszystkim łatwość montażu. Modele z serii charakteryzuje wysublimowana estetyka wykonania, trwałość oraz wytrzymałość.

Pozwala to na bardzo uniwersalne zastosowanie produktów Elektro-Plast Berg. Doskonale sprawdzą się przy różnego rodzaju inwestycjach, zarówno w przypadku użyteczności publicznej, jak i obiektach mieszkalnych. Osprzęt elektroinstalacyjny tej firmy jest wyposażony w specjalne zaciski śrubowe. Ułatwiają one i zdecydowanie skracają czas potrzebny na montaż. Wpływają również na poprawę bezpieczeństwa. Przewody elektryczne do łączników, kontaktów i gniazd można wprowadzić od spodu lub z boku. Wyjątkowa w przypadku Elektro-Plast seria Berg jest również cena konkretnych produktów, pozwalająca na zdecydowane obniżenie kosztów wykończenia wnętrz i remontu instalacji.

Natynkowy osprzęt Elektro-Plast seria Berg wpisuje się w wymagania, jakie stawia współczesna architektura wnętrz. Berg to inwestycja, która jeszcze długo będzie wpisywać się w obecne na rynku trendy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl